OKLA YÜKSELEN MİLLET- KİTAP ÇEKİLİŞİ

61
419
views

ERKAN GÖKSU’NUN KALEMİNDEN OKLA YÜKSELEN MİLLET KİTABINI BU GÖNDERİMİZE YORUM YAPAN TAKİPÇİLERİMİZDEN 3 KİŞİYE ÇEKİLİŞLE GÖNDERİYORUZ.  HER TAKİPÇİMİZ BİR KEZ YORUM YAPMASI ÇEKİLİŞE KATILIM İÇİN YETERLİDİR. DOLDURULMASI GEREKEN KISMA GEÇERLİ BİR E-POSTA ADRESİ İSİM SOYİSİM YAZMANIZ GEREKLİDİR. YORUMLARINIZ YÖNETİCİ SAYFASINA GELİP ONAYLANDIKTAN SONRA SAYFADA GÖRÜNÜR.

ÇEKİLİŞİ KAZANAN TAKİPÇİLERİMİZE 11 OCAK CUMA GÜNÜ E-POSTA YOLUYLA ULAŞILCAKTIR.

( PTT KARGO İLE 3 TL ALICI ÖDEMELİDİR )

 

“Sanma ki, ok ve yay sadece bir alet yahut araçtır. Yaratan ona ne gizler, ne hikmetler saklamıştır. Gör ki, yay da insan gibi dört nesnedir. Nasıl ki insan iskelet, et, damar ve kandan oluşursa; yay da ağaç, boynuz, sinir ve tutkaldan ibarettir. İnsan için iskelet neyse, yay için de ağaç, insan için et neyse, yay için de boynuz odur. Yayın siniri insanın damarı, tutkalı ise kanıdır…

Yayın iki başı olsa da biri Hz. Hasan ve biri Hüseyin’dir. Kabzası Hz. Muhammed’e, iki bağrı ise Hz. Ali ve Fâtıma’ya işarettir.

Sonra insan gibi, yayın da karnı ve sırtı vardır. İnsanı arkaya çok bükersen kırılır, yayı da…

Ok da aynı böyledir. Çileye takılan gez kertiğinden az bir kısmı baş, başın bitimi boğazdır. Biraz altı göbek, boğazla göbek arası göğüstür. Göbekten aşağısı baldır ve baldırdan sonrası da ayaktır.”

61 YORUMLAR

  1. Kılıç hakkıyla kazanılan zaferlerin
    Ok atarak zırh delen ataların
    Torunları atalarından kalan mirası tarih kitaplarından öğreniyor…

  2. Rt ediyoruz, etiketliyoruz, yorum yapıyorız, paylaşıyoruz. Ama bana çıkmıyor. Şu sponsorlara söyleyin. 3 kitap ne ya. .. 50 100 kitap dağıtın…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here