ENVER- KİTAP ÇEKİLİŞİ

77
438
views

Değerli Takipçilerimiz,

Daha önce sosyal medya hesaaplarımızdan ve uctugmedya.com sitemizden yaptığımız çekilişlere bir yenisini daha ekliyoruz. Çekilişle 5 kişiye “Enver” kitabını ücretsiz olarak gönderiyoruz. Çekilişe katılmak için bu gönderinin altına yorum yapmanız yeterlidir.  Çekiliş kazanmanız takdirde size e-posta yoluyla ulaşacağımız için yorum atarken doldurmanız gereken e-posta adresinizi doğru yazmanız gerekmektedir. Çekilişe son katılım tarihi 24 Haziran 2019 Pazartesi Günü Saat: 19.00’dır. Katılım için gönderdiğiniz yorumlar onay ekranına düşmekte onaylandıktan sonra sitede görünmektedir.

(Kitap kargo ücreti olan  3 TL PTT kargo ücreti kazanan takipçimize aittir.)

77 YORUMLAR

  • Allah sizlerden razı olsun kardeşler. Sosyal medya paylaşımlarınız eksikleri dolduruyor. Lütfen sorumlu paylaşımlarınıza devam edin. Allaha emanet olun.

 1. Türk tarihinde nice kahramanlar vardır ki gerçekte ne yaptıkları unutulmuş , bunları yazmaya bile cesaret edemeyecek hatırlamaya hafıza yetmeyecek insanlar vardır .. Selam olsun İSİMSİZ KAHRAMANLARA ve İSMİ YALNIS BİLİNEN KAHRAMANLARA ..
  BU VATAN İÇİN CAN ALIP CAN VEREN AZİZ ŞEHİTLERİMİZİ RAHMETLE ANIYORUM..

 2. Enver paşa, büyük ideallerin adamı,korku nedir bilmeyen,iman ve ideal yolunda hiç tereddüt etmeden mücadele eden ve mükemmel bir teşkilatçıdır.kısacık ömrü hep mücadeleler içinde geçmiş ,Türk tarihinde yerini almış büyük komutanlarimizdan dır. Şehit enver paşa mekanı cennet olsun.

 3. Bu ülkenin selameti içini kah donarak, kah yanarak cehennem ızdırabı gibi dünya ızdırabına maruz kalmış Müslüman Türk Atalarımıza Rabbim gani gani rahmet eylesin. Bizlere de aynı din ve vatan sevgisini nasip etsin.

 4. Kahramanlık ne yalnız bir yükseliş demektir,
  Ne de yıldızlar gibi parlayıp sönmektir.
  Ölmezliği düşünmek boşuna bir emektir;
  Kahramanlık; saldırıp bir daha dönmemektir.

  Sızlasa da gönüller düşenlerin yasından
  Koşar adım gitmeli onların arkasından.
  Kahramanlık; içerek acı ölüm tasından
  İleriye atılmak ve sonra dönmemektir.

  Yırtıcılar az yaşar… Uzun sürmez doğanlık…
  Her ışığın ardında gizlidir bir karanlık.
  Adsız sansız olsa da, en büyük kahramanlık;
  Göz kırpmadan saldırıp bir daha dönmemektir.

  Kahramanlık ne yalnız bir yükseliş demektir,
  Ne de yıldızlar gibi parlayıp sönmektir.
  Bunun için ölüme bir atılış gerekir.
  Atıldıktan sonra bir daha dönmemektir…

  Hüseyin Nihâl Atsız

 5. Günümüzde geçmişimize damga vuran siyasetçilerimizi ve liderleri tanıtma ve hatırlarını yaşatmakta rolü yadsınamaz bir öneme sahip olan Üçtuğ medyayı bu çekilişi için taktir ediyorum güzel kitap aynı zamanda.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here