Alperen Ocakları Genel Başkan Yardımcısı Kazım Birtane’den Sert Açıklamalar

0
74
views

Beyaz TV denilen kanalda Dinamit denilen bir program var.

Çıkmışlar hamaset nutukları atıyorlar, hukuki ve bilimsel olayın suikast olduğuna dair tek bir delil ortaya koymadan köy kahvesinde konuşur edasında konuşuyorlar.

2018 yılında ifade vermiş alçak bir FETÖ’cünün ifadesini yeni bir olaymış gibi aktarıyorlar, 2018 yılındaki FETÖ’cünün dosyasında gizlilik kararı olduğuna dair gerçeğe aykırı beyanlar veriyorlar. Gizlilik kararı falan yok.

Dosyaya takipsizlik kararı veren savcının da takipsizlik kararını kaldıran hakimin de fetöcü olduğunu söylüyorlar bu da gerçek değil. Dosyaya ilk takipsizlik kararı veren savcı Habip Korkmaz fetöcü falan değil şu an Kocaeli Cumhuriyet Başsavcısı olarak görevine devam ediyor.

Abdullah Göllü denilen bir görgü tanığı var bu şahıs Maraş’ta mahkemede de verdi bu beyanları hatta daha fazlasını bu şahsa kimse şu soruyu sormuyor. “ Ulan sen kimsin, asker değilsin polis değilsin orada askeri kamuflajla ne arıyorsun?.” demiyor.

Televizyon ekranına verdikleri Muhsin Başkan’ın fotoğrafı amatör bir montaj.

Velhasılı kelam program program değil orta oyunu Muhsin Başkan üzerinden kimse algı yapmasın, kimse günah çıkarmasın kimse duygularımızla oynamasın.

Sadece piyon olan alçak fetöcüler değil, perdenin arkasındaki hainler de hesap verecek, 12 yıldır ihmali olanlar da hesap verecekler.

Kazım Birtane
Alperen Ocakları Genel Başkan Yardımcısı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here