YENİ UFUK DERGİSİ 2019 KASIM SAYISI ÇEKİLİŞİ

28
155
views

Çekilişle 3 takipçimize (kargo dahil) ücretsiz olarak “Yeni Ufuk Dergisi Kasım Sayısı”nı gönderiyoruz. Çekilişe katılmak için bu gönderinin altına yorum yapmanız yeterlidir.  Çekiliş kazanmanız takdirde size e-posta yoluyla ulaşacağımız için yorum kısmında doldurmanız gereken e-posta adresinizi doğru yazmanız gerekmektedir. Çekilişe son katılım tarihi 29.12.2019 

DERGİ GÖNDERİM TARİHİ: 02.01.2020

28 YORUMLAR

 1. Önkuzu hey! Önkuzu!
  Önde gider Önkuzu
  Anası ‘Dursun’ demiş
  Durmaz… gider Önkuzu.
  Bu bayrak düşmez yere
  Ölmedikçe son kuzu..!

  Ülkücü Şehit Dursun Önkuzu ve tüm şehitlerimize rahmetle…

 2. “Elinden malını, mülkünü, varını yoğunu alsalar, bundan ölmezsin. Bunları yine edinebilirsin. Ama senin onurunu kırar, ruhunu öldürürlerse, işte buna çare yoktur.”
  Cengiz Aytmatov

 3. Yaşım gereği Muhsin Yazıcıoğlu’nu çok iyi tanıdığımı söyleyemem.Ama onu araştırıyorum. Şunu net olarak söyleyebilirim: Muhsin Yazıcıoğlu yaşasaydı, bugün çok farklı bir siyasi konjonktür olurdu. Unutmayacağız.Bir de beni üzen BBP’nin ,sn Destici ile birlikte iktidara bu kadar yakın bir siyasi tavır sergilemeye başlaması… Allah rahmet eylesin. Muhsin Başkan!

 4. “Gün olur, ülküsüz insanlara gıpta ile bakasınız gelir.
  Tıpkı şairin dediği gibi ‘Akl-ı şuur’ları vardır, güzel severler. ‘Bade’ içerler ve nihayet göçüp giderler. Ülkücülerin hayatı bambaşkadır. Sözlüklerinde rahatlık kelimesinin yeri yoktur. Daimi bir mücadele içinde ömür tüketirler. Hemen herkesle, her şeyle zaman zaman çatıştıkları görülür. Arkadaşları ile, aileleri ile, hatta sevdikleri ile..
  Çok defa başları belaya girer; gene de sinmezler.
  Bu halleri kabalığa göre uslanmamaktır; kendilerine göre de, yılmamaktır. Dünya nimetlerinden yana nasipsizdirler, gözü yok ki nasipleri olsun..”

 5. Önkuzu hey! Önkuzu!
  Önde gider Önkuzu
  Anası ‘Dursun’ demiş
  Durmaz… gider Önkuzu.
  Bu bayrak düşmez yere
  Ölmedikçe son kuzu..!

  Ülkücü Şehit Dursun Önkuzu ve tüm şehitlerimize rahmetle…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here