DERGİ ÇEKİLİŞİ

Paylaşın:

MART-2018’DE ÇIKAN MUHSİN YAZICIOĞLU 2018 ÖZEL SAYISI DERGİSİ ÇEKİLİŞİNE KATILMAK İÇİN BU GÖNDERİNİN ALTINA YORUM YAPMANIZ YETERLİ !

NOT: KAZANAN TAKİPÇİLERİMİZE E-POSTA ADRESİ ÜZERİNDEN ULAŞACAĞIMIZ İÇİN YORUM KISMINDA DOLDURULMASI GEREKEN E-POSTA ADRESİ OLARAK KULLANDIĞINIZ E-POSTA ADRESİNİZİ GİRİNİZ. GİRİLEN E-POSTA ADRESLERİ SADECE ÜÇ TUĞ MEDYA YÖNETİCİLERİ TARAFINDAN GÖRÜLMEKTEDİR.

SON KATILIM 21.12.2018 !

53 Replies to “DERGİ ÇEKİLİŞİ”

 1. Bu ülkede dürüst olmak başa beladır ama o bela başımızın tacıdır..(Şehit Lider Muhsin Yazıcıoğlu)
  rahmetle anıyorum koca reis..

 2. Üçtuğ medyayı takip ediyorum başarılı buluyorum Muhsin başkanı ve Muhsin başkanın davasını en güzel şekilde anlatıyor yönetici arkadaşları saygı ve sevgi ile selamlıyorum �nşallah sizleri gazete olarak okuruz dergi olarak okuruz televizyonda seyrederiz

 3. Yiğitler yiğidi, büyük ülkü devi Abdullah Çatlı’nın memleketi Nevşehir’den Muhsin reisin emaneti Sivas’a sonsuz saygılar…

  Her ikisinin de ruhu şâd, mekanları cennet olur inşallah…

 4. “Inna lillahi ve inna ileyyhi raciun”. “Her nefis ölümü tadacaktir. Muhsin başkan şehit olduğu gün nöbetteydim. Hele hele o şehit muhabir İsmail Güneş beyefendinin yaptığı telefon görüşmesi hala kulaklarımda çınlıyor. Rabbim böyle bir sonu kim tertip etti ise kim göz yumuyor ise El Kahhar ismi şerifi hürmetine onları kahru perişan eylesin. Ülkücü olmakla Türk İslam sentezini savunmak çok ayrı şeylerdir. Rabbim gani gani rahmet eylesin mekanları cennet olsun inşallah.

 5. Bu cennet vatanda ne fatihler,ne mehmetler ne de Muhsinler öldu herbirimiz fatihler, mehmetler,muhsinler olmayi goze almis vatan evlatlariyiz ruhlari sad mekanlari cennet olsun…
  “Herhangi bir cekilise gerek yok zaten en buyuk hediyeyi rahmetli Muhsin Yazicioglu’nun yasantisi bizlere isik olmayi daha dogrusu bayrak olmayi ogretmis”Hepinizden Allah Razi Olsun

 6. Seni karlar üzerinde bırakanları sen kor ateşler içinde bırak yarap. Sen devlet için sıcak yatak görmeyen bir lider.sen millet için her türlü haksızlığa uğrayan bir başkan.ve sen türk dünyası için çabalayan başbuğ. Ellah rahmet eylesin. Sen adam gibi adam işin.bilge başkan Muhsin yazıcıoğlu idin.

 7. Kapı komşumuzdu bizim. Değerli bir insandı. Bazı önemli kişilik duygularını ondan öğrendik.
  Allah rahmet eylesin.

 8. “Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler; evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar.” GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK.

 9. “Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler; evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar.”

 10. “Adriyatik`ten, Çin Seddi`ne kadar kaynaşmış, güçlü bir Türk dünyası hayal ediyorum. Büyük bir Türkiye hayal ediyorum.”
  Şehit Lider MUHSİN YAZICIOĞLU

 11. İslam Davası Adına Yeryüzünde hakikat temsilcisi olan ruhu muhtevasıyla Türkiyenin Ta kendisi Deliyürek..

 12. Bir Ağustos günü Kayseri’de aracın içinde görmüştüm o güzel insanı. O gün işte lider demiştim. Rabbim rahmetiyle muamele eylesin.

 13. “Bir değer uğruna ölmeyen beden
  Gömülür toprağa bir ceset olur
  Hakikat yolunda ölürse beden
  Yücelir ruhuyla bir şehit olur”
  Muhsin Yazıcıoğlu

 14. Az buçuk şairliğim vardır. Ama Muhsin Başkanın Üşüyorum şiirini dinledikçe şairliğimden utanırım.
  Sonsuzluğun sahibine gülerek giden Muhsin Başkanımızı rahmetle ve özlemle anıyorum.

 15. Bir saniyesine bile hükmedemediğin bir dünya için fırıldak olmaya gerek yok.
  Şehit Lider Muhsin Yazıcıoğlu
  Mekanı cennet olsun

 16. Çekilişe katılmıyorum çünkü ne tür olursa olsun tüm şans oyunlarını doğru bulmuyorum. Fakat maksatın hasıl olması niyetiyle siteye ve sayfaya destek olması için yazıyorum.

 17. “Haline baktım, o samimiyete baktım, imana baktım, o ahlaka, o dürüstlüğe… Dedim ki; sahtekarlarla kazanmaktansa, bununla kaybederim…”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir