ALPERENLER GÜNÜMÜZ KUTLU OLSUN!

0
46
views

Bismillahirrahmanirrahim

İ’LAY-I KELİMETULLAH İÇİN NİZAM-I ALEM DAVASININ DAVACISI GÖNÜLDAŞLARIM ; ALPERENLER

6 Aralık 1992, Büyük Türk Milletinin şanlı tarihine not düşülmeyi hak etmiş müstesna bir gündür.
1980 ihtilali öncesi komünizme, faşizme ve her türlü emperyalizme kafa tutmuş bir lider ve kadronun, milletimizi içine düştüğü iki yüz yıllık karanlığı yırtarak aydınlığa çıkarma girişimidir 6 Aralık.

6 Aralık, söğüt’ten Nizam-ı Alem’e yol bulmuş ecdadın ayak izlerini takip eden idealist bir topluluğun Ankara-Söğütözü’nde toplanarak ‘‘milletimizin istikbali için feda olmaya varız’’ dediği gündür.

6 Aralık,Milletine sevdalı bir liderin, gönlündeki zenginliği milli ve islami hassasiyete sahip bütün unsurlara açarak “Gelin, birbirinizle didişmeyi bırakın da milletimizin yeniden tarihin ve coğrafyanın öznesi olması adına, çokluk içinde birlik Anlayışı ile ortak bir irade ortaya koyalım” çağrısıdır.

6 Aralık, Büyük Türk Milletinin Bin yıldır Anadolu topraklarında biriktirdiği değerlerden beslenen bir siyaset anlayışını, bu çağa uygun bir formatla milletimize arz edip, bağımsız ve bağlantısız bir iktidara yol arama girişimidir.

6 Aralık, hayırlı bir başlangıcı anlatır.

Alperenler, liderimiz Şehit Muhsin Yazıcıoğlu’nun izinde, Söğütözü- Yükseliş Spor Salonundaki ruhu kaybetmeden, ilkeli ve sağlam adımlarla geleceğe yürümeyi sürdürecektir. 
Muhsin Yazıcıoğlu’nu Keş Dağları’nda düşürerek bu davayı bitirebileceği vehmine kapılanlar şunu bilmelidir ki bu dava insanlık tarihi ile birlikte başlamış ve kıyamete kadar var olacak olan kutlu bir davadır. 
Bir kavgadır bu; iyilerle kötülerin, iyilikle kötülüğün kavgası. 
ALLAH ve RASULÜ’nün yoluna kurban olmaya and içmiş ALP-EREN’lerin davasıdır bu dava.

6 ARALIK DÜNYA ALPERENLER GÜNÜMÜZ KUTLU OLSUN.

MEHMET SEZER

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here